http://farhangi.urmia.ac.ir/sites/farhangi.urmia.ac.ir/files/1538308729-999-ii-7-4bm.pdfدوره دوم طرح آموزش غیر حضوری کارشناسان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه های سراسر کشوردر سال جاری تحصیلی اجرا خواهد شد.

دوره دوم طرح آموزش غیر حضوری کارشناسان فرهنگی و اجتماعی دانشگاهیان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ کارشناسان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور نقش مهمی در طراحی و اجرای فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌ها دارند. هرگونه ارتقایی در نگرش و دانش آنان اثری مستقیم بر توانمندی و اثربخشی حوزه فرهنگی و اجتماعی نظام آموزش عالی دارد. بویژه آنکه بخش عمده مسئولیت فرهنگی دانشگاه به عهده کارشناسان است و آنان در مقایسه با مدیران و مسئولان فرهنگی دانشگاه‌ها، نیروی انسانی باثبات حوزه فرهنگی به شمار می‌آیند.

با این ملاحظه دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، از طریق طرح آموزش غیرحضوری ۹۹۹ در صدد فراهم کردن بستری برای یادگیری و ارتقای دانش کارشناسان فرهنگی است. مرحله اول این طرح در سال ۱۳۹۶ -۱۳۹۵ اجرا شده و مرحله دوم آن در سال تحصیلی جاری (۱۳۹۸ -۱۳۹۷) اجرا خواهد شد.

طرح آموزش غیر حضوری کارشناسان فرهنگی و اجتماعی از سه بخش معرفی کتاب، معرفی فیلم و بخش ایده‌پردازی تشکیل شده است. در هر ماه از سوی دبیرخانه طرح یک کتاب و یک فیلم انتخاب و به کارشناسان معرفی می‌شود. کارشناسان پس از مطالعه کتاب معرفی شده و تماشای فیلممنتخب، در سامانه آنلاین ۹۹۹ به پرسش‌های مربوطه پاسخ خواهند داد و در بخش ایده‌پردازی ایده خود را با توجه به موضوع منتخب آن ماه ثبت خواهند کرد. پس از کسب امتیازات لازم طی نه ماه برای شرکت‌کنندگان گواهینامه معتبر آموزشی صادر می‌شود و از جوایز طرح هم بهره‌مند خواهند شد.

سامانه آزمون: https://dotest.ir/amoozesh999

 

جزوه طرح آموزش غیرحضوری

__________________________________________________________________________

    • آمار بازدید:  امروز:34  این هفته:1519  این ماه:7338  امسال:77534